Du har en nettleser som vi ikke støtter. Les om godkjente OS/nettleserversjoner

Hopp til hovedmeny Hopp til innholdet

Helsebussen Tynset-Hamar

Rutetabeller for Helsebussen, og oversikt over fasilitetene ombord.

Tynset - Hamar

Hverdager

Avgang, Tynset skysstasjon07.00
Alvdal, Taverna07.25
Hanestad Vertshus​08.00
Atna, Fv 219 ​08.15
 Koppang, Tiur'n kro​08.35
Stai, Statoil ​08.45
​Rena Stasjon​09.25
Ankomst, Elverum sykehus 10.00
​Avgang, Elverum sykehus10.15
​Myklegard - Løten​10.30
​Ankomst, Hamar sykehus10.55

Hamar - Tynset

Hverdager

Avgang, Hamar sykehus14.20
Løten, ​Myklegard​14.45
Ankomst, Elverum sykehus 15.00
Avgang, Elverum sykehus 15.15
​Rena stasjon 15.50
Stai, Statoil​16.30
​Koppang, Tiur'n kro 16.40
Atna, v/fv 21917.00
Hanestad Vertshus​17.15
​Alvdal, Taverna​17.50
Ankomst, Tynset skysstasjon18.15

 

Fasiliteter

​Bussene på denne ruten har helsepersonell ombord, og har følgende fasiliteter:

  • Plass til rullestol
  • Heis
  • Handikaptoalett
  • Regulerbare seter
  • Medisinsk utstyr og medikamenter ombord
  • Hjertestarter
  • Utstyr for medisinsk overvåkning
  • Trådløst internett