Du har en nettleser som vi ikke støtter. Les om godkjente OS/nettleserversjoner

Hopp til hovedmeny Hopp til innholdet

Helseekspressen Skien-Oslo

Rutetabeller for Helseekspressen og oversikt over fasilitetene ombord.

​Påsken 2017:

Helseekspressene T400 og T500 kjører som normalt i hverdagene påsken. T600 kjører ikke onsdag 12. april.

Skien - Oslo

​Hverdager

Avgang Sykehuset Telemark, Skien (T400)
​06.00
(T500)​
07.20
(T600)​
09.15
​Kammerherreløkka, Porsgrunn06.15​​07.35​09.30
​ST1 - Bommestad, Larvik​06.45​08.05​10.00
​Fokserød, Sandefjord​07.00​08.20​10.15
​Sykehuset i Vestfold, Tønsberg​--                 --08.45 - 08.55​10.40 - 10.50
​Nauen/Gulli, Tønsberg​07.20​09.08​11.03
​Kopstad, Holmestrand/Horten​07.32​09.20​11.15
​Ankomst, Radiumhospitalet ​08.35 ​10.20 ​12.15
​Ankomst, Rikshospitalet ​08.50 ​10.35 ​12.30
​Ankomst, Ullevål ​09.05 ​10.50 ​12.45

 

Oslo - Skien

​Hverdager

​Avgang, Ullevål ​10.40 ​12.05 ​14.15
​Avgang, Rikshospitalet ​10.55 ​12.25 ​14.35
​Avgang, Radiumhospitalet ​11.15 ​12.50 ​14.50
​Kopstad, Holmestrand/Horten​12.15​13.50​15.55
​Nauen/Gulli, Tønsberg​12.27​14.02​16.07
​Sykehuset i Vestfold, Tønsberg​12.40-
12.50
​14.15-
14.25
​16.20-
16.30
Fokserød, Sandefjord​13.15​14.50​16.55
​ST1 Bommestad, Larvik​13.30​15.05​17.10
​Kammerherreløkka, Porsgrunn​14.00​15.35​17.40
Ankomst, Sykehuset Telemark, Skien ​14.20 ​15.55 ​17.55

 

Fasiliteter

Helseekspressene på denne ruten har helsepersonell ombord, og har følgende fasiliteter:

  • Plass til rullestol
  • Plass til båre
  • Heis
  • Handikaptoalett
  • Regulerbare seter
  • Medisinsk utstyr og medikamenter ombord
  • Hjertestarter
  • Medisinsk overvåkningsutstyr
  • Kalde og varme drikker
  • Trådløst internett
  • Aviser