Du har en nettleser som vi ikke støtter. Les om godkjente OS/nettleserversjoner

Hopp til hovedmeny Hopp til innholdet

Helseekspressen Røros-Trondheim

Rutetabeller for Helseekspressen, og oversikt over fasilitetene ombord.

Røros - Trondheim

Hverdager

Avgang, Røros sykehus09.15
Røros jernbanestasjon09.20
Harborg​09.30
Ålen legesenter ​10.00
Haltdalen, Coop​10.15
Singsås, Coop ​10.38
Forsetmoen​10.45
Kotsøy 10.50
​Rognesbrua​10.55
​Støren helsesenter​11.15
​Ankomst, St Olavs hospital12.00

 

Trondheim - Røros

Hverdager

Avgang, St. Olavs hospital15.00
Støren helsesenter15.50
Rognesbrua16.00
Kotsøy 16.10
Forsetmoen​16.15
Singsås, Coop 16.20
​Haltdalen, Coop​16.45
​Ålen helsesenter​17.00
​Harborg​17.15
​Røros jernbanestasjon​17.30
Ankomst, Røros sykehus17.35

 

Fasiliteter

​Bussene på denne ruten har helsepersonell ombord, og har følgende fasiliteter:

  • Plass til rullestol
  • Plass til båre
  • Heis
  • Handikaptoalett
  • Regulerbare seter
  • Medisinsk utstyr og medikamenter ombord
  • Hjertestarter
  • Medisinsk overvåkningsutstyr
  • Kalde og varme drikker
  • Trådløst internett