Du har en nettleser som vi ikke støtter. Les om godkjente OS/nettleserversjoner

Hopp til hovedmeny Hopp til innholdet

Helseekspressen Narvik-Tromsø

Rutetabeller for Helseekspressen og oversikt over fasilitetene ombord.

Narvik-Tromsø

Hverdager

Avgang Narvik Amfi05.45
​Bjerkvik​​06.25
​Langmyr​06.40
​Fossbakken​06.50
​Brandvoll​07.05
​Setermoen​07.20
​Andselv​07.45
​Buktamoen​08.00
​Heia​08.20
Tømmerelv​08.35
Nordkjosbotn​08.45
Laksvatn​09.00
Ankomst UNN Tromsø ​09.55​

Tromsø - Narvik

Mandag - fredag

Avgang UNN Tromsø15.00
Laksvatn​15.50
​Nordkjosbotn​16.10
Tømmerelv​16.20
Heia​16.35
​Buktamoen​16.55
​Andselv​17.10
Setermoen​17.40
​Brandvoll​​17.50
​Fossbakken​18.05
Langmyr​18.20
Bjerkvik​18.35
Ankomst Narvik Amfi ​19.10

 

Fasiliteter

​Bussene på denne ruten har helsepersonell ombord, og har følgende fasiliteter:

  • Plass til rullestol
  • Plass til båre
  • Heis
  • Handikaptoalett
  • Regulerbare seter
  • Medisinsk utstyr og medikamenter ombord
  • Hjertestarter
  • Medisinsk overvåkningsutstyr
  • Kalde og varme drikker
  • Trådløst internett