Du har en nettleser som vi ikke støtter. Les om godkjente OS/nettleserversjoner

Hopp til hovedmeny Hopp til innholdet

Helseekspressen Lillehammer-Oslo

Rutetabeller for Helseekspressen, og oversikt over fasilitetene ombord.

Lillehammer - Oslo

Hverdager

Avgang, LIllehammer sykehus v/helikopterplassen08.20
Moelv, Mjøssenteret syd08.50
Brumunddal, Vegkroa E6​09.00
Hamar sykehus09.20
Tangenkrysset​09.45
Minnesund, Statoil ​10.10
Jessheim, Esso syd​10.25
Olavsgård 10.45
​Ankomst, Rikshospitalet11.00
​Ankomst, Ullevål sykehus11.10

Oslo - Lillehammer

Hverdager

Avgang, Rikshospitalet13.20
Avgang, Ullevål sykehus14.00
Minnesund, Statoil 15.00
Hamar sykehus 15.50
Brumunddal, Vegkroa E6 16.00
Moelv, Mjøssenteret syd​16.15
Mjøsbrua nord, rasteplass 16.20
Ankomst, Lillehammer sykehus v/helikopterplassen16.45

 

Fasiliteter

​Bussene på denne ruten har helsepersonell ombord, og har følgende fasiliteter:

  • Plass til rullestol
  • Plass til båre
  • Heis
  • Handikaptoalett
  • Regulerbare seter
  • Medisinsk utstyr/medikamenter ombord
  • Hjertestarter
  • Utstyr for medisinsk overvåkning