Du har en nettleser som vi ikke støtter. Les om godkjente OS/nettleserversjoner

Hopp til hovedmeny Hopp til innholdet

Helsebussen Kristiansand-Oslo

Rutetabeller for Helsebussen og oversikt over fasilitetene om bord

Påsken 2017:

Helsebussen kjører som normalt i hverdagene. Fra og med onsdag 12. april til og med mandag 17. april kjører den ikke. 

 

Kristiansand - Oslo

Hverdager

Avgang Kristiansand v/sykehuset​07.00
Lillesand v/Gaupemyrkrysset07.20
Grimstad v/Betania​07.35
Harebakken​07.55
Arendal v/sykehuset​08.00
​Fiansvingen​08.25
Vinterkjær (Risør)​08.40
Telemarksporten (kun avstigning)​09.40
Farriseidet (kun avstigning)​10.00
Fokserød (kun avstigning)​10.10
Kopstad (kun avstigning)​10.30
Drammen (kun avstigning)​11.00
​Høvik kirke (kun avstigning)​11.20
Ankomst Rikshospitalet12.00
Ankomst Ullevål sykehus 12.15

 

Oslo - Kristiansand

Hverdager

Avgang Ullevål sykehus14.05
Avgang Rikshospitalet​​14.30
​Drammen (kun påstigning)​15.00
Kopstad (kun påstigning)​15.30
Fokserød (kun påstigning)​16.00
​Farriseidet (kun påstigning)​16.15
Telemarksporten (kun påstigning)​16.40
Vinterkjær (Risør)​17.35
​Fiansvingen​17.50
​Harebakken​18.10
Arendal v/sykehuset​18.15
Grimstad v/Betania​18.40
​Lillesand v/Gaupemyrkrysset​19.00
Ankomst Kristiansand v/sykehuset 19.30

Fasiliteter

​Bussene på denne ruten har helsepersonell ombord, og har følgende fasiliteter:

  • Plass til rullestol
  • Heis
  • Handikaptoalett
  • Regulerbare seter
  • Hjertestarter
  • Kald og varm drikke og salg av enkel mat
  • Trådløst internett