Du har en nettleser som vi ikke støtter. Les om godkjente OS/nettleserversjoner

Hopp til hovedmeny Hopp til innholdet

Helseekspressen Østfold-Oslo

Rutetabeller for Helseekspressen og oversikt over fasilitetene ombord.

Se også rutetidene for Helsebussen, som anløper en del av de samme stedene på ruten Østfold-Oslo.​​

Østfold - Oslo

Hverdager

Avreise, Sykehuset  Østfold, Moss08.05
Ankomst, Sykehuset Østfold, Kalnes, holdeplass 108.30
Avreise, Sykehuset Østfold, Kalnes, holdeplass 1​09.10
​Sarpsborg, Quality Hotel09.15
Råde, Kiwi​09.25
​Sykehuset Østfold, Moss09.40
Ankomst, Ullevål sykehus 10.30
​Ankomst, Rikshospitalet11.20
​Ankomst, Radiumhospitalet11.30

Oslo - Østfold

Hverdager

Avgang, Rikshospitalet 12.45
Avgang, Ullevål sykehus ​13.25
​Sykehuset Østfold, Moss 14.15
Råde, Kiwi14.25
​Sarpsborg, Quality Hotel14.35       
Ankomst, Sykehuset Østfold Kalnes, holdeplass 115.10
Ankomst, ​Sykehuset Østfold Moss15.30

Fasiliteter

​Bussene på denne ruten har helsepersonell ombord, og har følgende fasiliteter:

  • Plass til båre
  • Heis
  • Handikaptoalett
  • Regulerbare seter
  • Medisinsk utstyr og medikamenter ombord
  • Hjertestarter
  • Utstyr for medisinsk overvåkning
  • Kald og varm drikke
  • Trådløst internett