Du har en nettleser som vi ikke støtter. Les om godkjente OS/nettleserversjoner

Hopp til hovedmeny Hopp til innholdet

Helseekspressen Haugesund-Haukeland

Rutetabellar for Helseekspressen, og oversikt over fasilitetane om bord.

​Påska 2017:

Alle bestillingar må være gjort innan kl. 11.00 onsdag 12. april. Merk at Helseekspressen har returreise frå Bergen kl. 12. 30, og ikkje til normal tid, som er 14.30. 

Haugesund - Haukeland

Kvardagar

Avgang, Haugesund sjukehus07.30
Aksdal07.45
Haukås​08.00
Føynå ​08.20
Leirvik bussterminal​08.40
Stord sjukehus ​09.00
Sandvikvåg​09.40
Halhjem 10.25
​Ankomst, Haukeland sjukehus11.05

 

Haukeland - Haugesund

Kvardagar

Avgang, Haukeland sjukehus14.30
Halhjem15.30
Sandvikvåg16.10
Leirvik bussterminal 16.40
Stord sjukehus​16.45
Føynå 17.10
​Haukås​17.30
​Aksdal​17.45
Ankomst, Haugesund sjukehus18.00

 

Fasilitetar

​Bussane på denne ruta har helsepersonell ombord, og har følgjande fasilitetar:

  • Plass til rullestol
  • Plass til båre/anna liggjemoglegheit
  • Heis
  • Handikaptoalett
  • Regulerbare sete
  • Medisinsk utstyr/medikament ombord
  • Hjertestartar
  • Utstyr for medisinsk overvaking
  • Kald og varm drikke
  • Trådløst internett