Du har en nettleser som vi ikke støtter. Les om godkjente OS/nettleserversjoner

Hopp til hovedmeny Hopp til innholdet

Helseekspressen Geilo-Ringerike-Oslo (Hallingdal)

Rutetabeller for Helseekspressen og oversikt over fasilitetene ombord.

Geilo - Ringerike - Oslo

Hverdager

Avgang Geilo (Geilojordet)06.30
​Hol (Hagafoss)​06.45
Ål (Hallingdal sjukestugu)​07.20
​Torpo (Lienkrysset)​07.30
​Gol (Skysstasjonen)​07.50
​Nesbyen (Shell v/Rv7)​08.15
​Flå (busstopp v/Flåheim)​08.40
Gulsvik (busstopp v/Statoil)​08.50
​Ørgenvika​09.00
Sokna​09.15
Øyelege Liavaag​09.45
Ankomst Ringerike sjukehus​09.50
Ankomst Radiumhospitalet 11.20​
​Ankomst Rikshospitalet11.35
​Ankomst Ullevål sykehus 12.05​

Oslo - Ringerike - Geilo

Mandag - fredag

Avgang Ullevål sykehus13.10
Avgang Rikshospitalet13.40
Avgang Radiumhospitalet​14.00
Avgang Ringerike sjukehus​15.30
Sokna​16.00
​Ørgenvika​16.20
Gulsvik​16.30
Flå​16.40
Nesbyen​17.05
​Gol​17.30
Torpo (Lienkrysset)​17.50
Ål​18.15
​Hol (Hagafoss)​18.30
Ankomst Geilo (Geilojordet) ​18.45

 

Fasiliteter

​Bussene på denne ruten har helsepersonell ombord, og har følgende fasiliteter:

  • Fullverdig ambulanseutstyr, inklusiv båreplasser, hjertestarter og oksygen
  • Hvilestol
  • Komfortable sitteplasser
  • Plass for rullestol
  • Båre- og rullestolheis
  • Toalett-/handicaptoalett
  • Sikringsutstyr til barn
  • Trådløst internett