Du har en nettleser som vi ikke støtter. Les om godkjente OS/nettleserversjoner

Hopp til hovedmeny Hopp til innholdet

Helsebussen Geilo-Kongsberg-Drammen (Numedal)

Rutetabeller for Helsebussen og oversikt over fasilitetene ombord.



Geilo - Kongsberg - Drammen

Mandag - fredag

Avgang Geilo06.30
Skurdalen (v/skolen)​06.45
Dagali (v/butikken)​07.00
​Bjørkeflåta handel​07.20
​Rødberg​07.40
​Norefjord (v/bensinstasjonen)​07.50
​Veggli​08.10
​Rollag sentrum​08.25
Flesberg (butikken)​08.40
​Lampeland​08.55
Svene (butikken)​09.00
Kongsberg trafikknutepunkt​09.15
Ankomst Kongsberg sykehus ​09.20
Avgang Kongsberg sykehus 09.35
​Darbu, (E134)09.45​
​Hokksund
​09.55
​Krokstadelva v/Nedre Eiker kirke​10.05
​Ankomst Drammen sykehus10.20*

* Korresponderer med ruten Geilo-Drammen-Oslo

Drammen-Kongsberg-Geilo

Mandag - fredag

Avgang Drammen sykehus14.40**
Nedre Eiker kirke 14.55
​Hokksund (Langebru) ​15.05
​Darbu (E134)​15.15
Ankomst Kongsberg sykehus ​15.25
Avgang Kongsberg sykehus15.35
Svene (butikken)​15.50
​Lampeland​15.55
​Flesberg (butikken)16.10
​Rollag sentrum​16.25
​Veggli​16.40
Norefjord (v/bensinstasjonen)​17.00
​Rødberg​17.20
Bjørkeflåta handel​17.35
Dagali (v/butikken)​17.55
​Skurdalen (v/skolen)​18.10
Ankomst Geilo ​18.20 ** Korresponderer med rutene Geilo-Drammen-Oslo og Kongsberg-Drammen-Oslo

Fasiliteter

  • Hjertestarter
  • Hvilestoler
  • Komfortable sitteplasser
  • Plass for rullestol
  • Rullestolheis
  • Toalett-/handicaptoalett
  • Sikringsustyr til barn
  • Trådløst internett