Du har en nettleser som vi ikke støtter. Les om godkjente OS/nettleserversjoner

Hopp til hovedmeny Hopp til innholdet

Helseekspressen Åfjord-Trondheim

Rutetabeller for Helseekspressen, og oversikt over fasilitetene ombord.

Åfjord - Trondheim

Hverdager

Avgang, Årnes08.20
Krinsvatn08.42
Rødsjø​08.45
Olsøy ​09.00
Rissa​09.25
Stadsbygd sentrum ​09.40
Rørvik fergeleie​10.00
Flakk 10.25
​Ankomst, St. Olavs hospital10.55

Trondheim - Åfjord

Hverdager

Avgang, St. Olavs hospital13.55
Flakk fergeleie14.20
Rørvik14.50
Stadsbygd sentrum 14.58
Rissa​15.20
Olsøy 15.37
​Rødsjø​15.50
​Krinsvatn​15.55
Ankomst, Årnes16.20

 

Fasiliteter

​Bussene på denne ruten har helsepersonell ombord, og har følgende fasiliteter:

  • Plass til rullestol
  • Plass til båre
  • Heis
  • Handikaptoalett
  • Regulerbare seter
  • Medisinsk utstyr og medikamenter ombord
  • Hjertestarter
  • Medisinsk overvåkningsutstyr
  • Kalde og varme drikker
  • Trådløst internett