Helsebussen Østfold-Oslo

Rutetabeller for Helsebussen, og oversikt over fasilitetene ombord.

Se også rutetidene for Helseekspressen, som anløper en del av de samme stedene på ruten Østfold-Oslo.​

Østfold - Oslo

Hverdager

Avgang Fredrikstad, Damstredet, spor 1307.30
Rolvsøy, Østfoldhallene07.40
Sarpsborg, Quality hotel​08.00
​Sykehuset Østfold, Kalnes, holdeplass 1* ​08.10
Råde, Kiwi​08.20
​Sykehuset Østfold, Moss ​08.30
​Vestby Storsenter​08.50
Ankomst, Ullevål sykehus 09.45
​Ankomst, Rikshospitalet​10.00
​Ankomst, Radiumhospitalet10.10

Oslo - Østfold

Hverdager

Avgang, Radiumhospitalet11.30
Avgang, Rikshospitalet11.40
Avgang, Ullevål sykehus​12.00
​Vestby Storsenter12.40​
​Sykehuset Østfold, Moss 12.55
Råde, Kiwi​13.05
​Sykehuset Østfold, Kalnes, holdeplass 1* 13.15
Sarpsborg, Quality Hotel13.20
Rolvsøy, Øsfoldhallene​13.35
Ankomst, Fredrikstad, ​Damstredet13.45

Fasiliteter

​Bussene på denne ruten har helsepersonell ombord, og har følgende fasiliteter:

  • Heis
  • Handikaptoalett
  • Regulerbare seter
  • Kald og varm drikke
  • Trådløst internett